Kategori arşivi: genel

2012 Ajanda Sezonu

2012 Promosyon ajanda sezonunu tamamlamış bulunmaktayız. Bu sene çok beğenilen kandilli Günlük ajanda, Çatalca ve Küçüksu ajandalar 2013 ajanda sezonunda tekrar satışa sunulacaktır. 2013 Promosyon ajanda sezonunda kendimizin imal ettiği yerli ajandalarımızın dış kapak tasarımları sizlerin beğendiği 2012 ajandalardaki beğendiğiniz tasarımlara göre yapılacaktır.

genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Darıca Ajanda

Darıca Ajanda; Bu ajandalar 20*28 ebatlarında üretilmektedir. Boyutları diğer ajandalara göre biraz daha büyüktür. İç kısmının rengi beyazdır, dış kaplaması da diğer ajandalar gibi TERMO deri den yapılmaktadır. Bu ajanda isim olarak Kocaeli nin ilçesi olan DARICA olarak belirlenmiştir.

genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Kaynarca Ajanda

Kaynarca Ajanda; Bu ajanda ürünü Termo deriden imal edilmiştir. Dış ebatları 18*24 olarak tasarlanmıştır. Normal bir ajandanın özelliklerinin hepsini barındırmaktadır. İç rengi krem rengi olarak imal edilir.

genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Bahçeşehir Ajanda

Bahçeşehir Ajanda; Dış boyutları 18*24, iç kısmı krem rengi, dış kaplaması termo deri, Bordo, Kahverengi, Siyah, Mavi renk seçenekleri ve gizli spiralleri bulunan ürünlerdir. Hoş bir görünüme sahip olması ve bir ajanda da olması gereken tüm özellikleri bulundurmaktadır.

genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Promosyon Organizer Kataloğu

Organizer ürünleri not almak, bilgi kaydetmek için kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünler hem takvim içerikli olduğundan o güne ait not kayıdı yapmak mümkündür.

genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Esenler Çantalı Ajanda

Esenler çantalı ajanda; siyah renkli olup bir çok eşyanızı bir arada tutabileceğiniz güzel bir organizer. Resimde detaylı olarak görünen ürün kalem koyma yeri, orta kısmında ajanda ve kartlık kısımları bulunuyor. Tercih edilen ürünlerden olan bu ajanda setini sipariş verebiliriz.

genel kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | 3 yorum