Kategori arşivi: Organizer

Beyazıt Mekanızmalı Ajanda

Beyazıt Mekanızmalı Ajanda – Bu ajandanın Dış Ebat kısmı 17 x 23 cm, kağıt ağırlığı 70 gram, Sayfa sayısı 336 ve Baskı cinsi gofre-serigraftır. Ek olarak 8 haneli hesap makinesi bulunmaktadır. Ve satışı özel kutusu ile birlikte yapılmaktadır. Beyazıt Mekanızmalı Ajanda nın Taba, Gri ve Lacivert olmak üzere 3 çeşitli renk seçeneği bulunmaktadır. Organizer içerisinde Kartvizitlik veya Kredi kartlarının muhafaza edilebileceği özel bölme bulunmaktadır. Hemen alt kısmında Hesap makinesi ve sağ kapak kısmında kalem muhafaza bölümü bulunmaktadır.

Organizer, Promosyon Ajandalar kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Beylerbeyi Organizer

Beylerbeyi Organizer; Normal bir ajandanın tüm özelliklerini taşımaktadır. Fakat ajanda özelliklerinin yanında, işlerinizi organize etmek amacıyla, işlerinizi takip etmek amacıyla bazı ek özellikleri bulunmaktadır. Görünümü çanta gibi görünmektedir. İç rengi kremdir.

Organizer kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Çamlıca Organizer

Çamlıca Organizer; Normal bir ajanda gibi görünse de aynı özellikleri taşımaktadır. Fakat ek özellikleri de bulunmaktadır. Bunlar kredi kartı bilgileri gibi özelliklerdir. İşlerinizi takip etmek, sıraya koymak, kayıt yapmak not almak gibi özellikleride bulunmaktadır. Dış kaplaması deridir.

Organizer kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Gedikpaşa Organizer

Gedikpaşa Organizer; iş takibi, işlerinizi organize etmek, sıraya koymak, not almak, tarihlere göre sıralandırmak, ne zaman nereye gideceğinizi, ne yapacağınızın bilgisini takip etmek amacıyla bu ürünler kullanılmaktadır.

Organizer kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

İstinye Organizer

İstinye Organizer; Kendi işinizde sıkıntıya düşmemek için iş takibini yapabilmek, nerede ne zaman ne yapılacağını anımsatmak amacıyla bu ürünler kullanılmaktadır ve çokta yaygındır. İşlerinizi organize etmeye yarayan bu ürünler promosyon amacıyla kullanılmaktadır.

Organizer kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Beylerbeyi Organizer Ajanda

Beylerbeyi, Organizer Tipi ajanda grubundadır. şık ve sıra dışı bir görünüme sahip olan çok fonksiyonlu organizer ajandamız, seçkin firmaların devamlı beğenisinde kalmıştır.

Organizer kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Dikilitaş Organizer Ajanda

DİKİLİTAŞ ORGANİZER AJANDA

Organizer kategorisine gönderildi | Yorum bırakın